Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı  Ali Yeldan MÜSİAD ’ ı ziyaret etti.

Elazığ'da Günlük Kiralık Ev Nereden Bulunur? Elazığ'da Günlük Kiralık Ev Nereden Bulunur?

 Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Kararnamesi ile Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Sayın Ali Yeldan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyelerini iade-i ziyarette bulundu. Başsavcımız Sayın Ali Yeldan Bey’i Derneğimizi ziyaretlerinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Duman ve Yönetimini ziyaret eden Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ali Yeldan ” Başkan Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyelerinin, göreve başlamam dolayısıyla önceden tarafıma gerçekleştirdikleri ziyaretten büyük mutluluk duydum. Bugün de ben iade-i ziyarette bulundum. Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ve en iyi hizmeti verebilmek adına tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içersinde çalışacaklarını söyledi. Şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yakın ilgilerine ve gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman’ a, Yönetimine ve Üyelere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “Değerli Başsavcımız Sayın Ali Yeldan Bey’i Şubemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, daha önceki görev yaptığı yerlerde başarılı çalışmalarını şehrimizde de taçlandıracağına eminiz. Yargı sistemi ve uyuşturucu ile ilgili istişarelerde bulunup karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk, MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Bu nazik ziyaretinden dolayı başsavcımız Sayın Yeldan’ a teşekkür ederek  çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.