9-3
Eskişehir Umum Lokanta ve Gazinocular Esnaf odası 26. Olağan Genel Kurulu üyelerin büyük çoğunluğun katılımıyla Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezinde gerçekliştirildi.
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayit Karabağlı, Bursa Mustafa Kemalpaşa Lokantacılar Oda Başkanı Erol Aslan , Balıkesir Edremit Lokantacılar Oda Başkanı Aykut Dürüst , Düzce Lokantacılar Oda Başkanı Atilla Şişman, Emlakcılar Odası Başkanı Gazi Çelik, Mobilyacılar Odası Başkanı Cengiz Kalkan, EMKO Başkanı Ahmet Yıldız , Yunus Emre Esnaf Kefalet KOOP. Başkanı Refik Pehlivan , Sağlık-Sen Başkanı Hasan HÜseyin Köksal ve   STK ve Siyasi Parti temsilcileri, Mevcut Yerel Yönetim Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Saygı duruş ve İstiklal Marşının ardından Üyelerin çoğunun Oyu  ile odasının mevcut Ünvanını da  değişikliğe giderek yeni Ünvanı olan Eskişehir Lokantıcılar ve Kasaplar Odası olarak belirlendi. 

Seçimlere tek liste olarak giren Bilen güven tazeledi.
Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanı Bahar BİLEN’in Yönetim Kurulu üyeliklerine. Emin SARPER, Mesut AKKOCA, Murat GÜRSENGİL, Sedat ORTATUNA,Halil BİRSEN,Yasin ATA getirildi.

Denetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu; Ersin DURU, Hasan Ali Aybar, Aydın KAR. Seçilerek genel kurul seçim ile sona erdi.