Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru’nun kurucuları arasında yer aldığı, 26.Dönem Başkanlığını yaptığı ve halen üyesi olduğu Türkiye Kent Konseyleri Platformu Yürütme Kurulu, hafta sonu Bandırma’da bir araya geldi.

   Bandırma Belediyesi’nin  destekleriyle Bandırma Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma, 2 günlük yoğun  programla tamamlandı. Platform Yürütme Kurulu 2 gün boyunca gerçekleştirdiği toplantıların yanı sıra, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Bandırma Alevi Kültür Derneği’ne ziyaretlerde bulundu . Başkan Tosun’a Türkiye Kent Konseyleri Platformu çalışmaları hakkında bilgi veren yürütme kurulu, Bandırma Kent Konseyi’ne verdiği destek için de teşekkür etti. Heyet Bandırma Alevi Kültür Derneği’ne yaptığı ziyarette ise son günlerde Cem Evleri’ne yapılan çirkin saldırılarla ilgili dayanışma ve destek duygularını paylaştı.

Eskişehir’de yaşayan Azerbaycanlılardan Ermenistan’a tepki Eskişehir’de yaşayan Azerbaycanlılardan Ermenistan’a tepki

Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, Bandırma’da 2 gün süren yoğun gündemli ve verimli bir Yürütme Kurulu buluşması gerçekleştirdiklerini söyleyerek, bu imkanı kendilerine sunan Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun’a ve Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat’a teşekkür etti.