Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği Kent & Kültür Söyleşileri, gazeteci Barış Terkoğlu’nun konuk olacağı “28 Şubat Davası’nın Bir Başka Öyküsü” adlı bölümüyle Eskişehirliler ile buluşacak.

Tepebaşı Belediyesi’nin beğeniyle takip edilen ve şehrin kültür geleneği haline gelen Kent & Kültür Söyleşileri, farklı konu ve konuklar ile Eskişehirlilerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Online olarak gerçekleştirilen söyleşinin yeni bölümündeki konuğu gazeteci Barış Terkoğlu olacak. Koordinatörlüğünü Haydar Ergülen’in yapacağı “28 Şubat Davası’nın Bir Başka Öyküsü” adlı söyleşi 21 Nisan Perşembe günü saat 19.00’da gerçekleşecek. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlik, Tepebaşı Belediyesi’nin, “tepebasibld” adlı Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Barış Terkoğlu kimdir?

Türkiye’nin en büyük “Klasik Otomobil Festivali” Ankara’da başladı Türkiye’nin en büyük “Klasik Otomobil Festivali” Ankara’da başladı

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Ortadoğu Enstitüsü Ortadoğu Siyasi Tarihi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı.

CNN Türk'te yayınlanan Oradaydım adlı belgesel programında 2008-2010 yılları arasında araştırmacı olarak çalıştı. 2008 yılından bu yana da OdaTV adlı haber sitesinde haber müdürlüğü, 2018 yılından itibaren Cumhuriyet gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.