AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Ramazan-ı Şerif’in başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Ramazan-ı Şerif’in başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Çalışkan mesajında şu ifadeleri kullandı: “Ramazan ayını bir kere daha yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan rahmet ve mağfiret ayıdır. Bolluk ve bereket, yardımlaşma ayıdır. Ramazan, İslâm’ın rahmetle yoğrulmuş adaletini, bilgi ve hikmetle bütünleşmiş ahlâkını bütün insanlığa gösteren bir aydır. Toplumları birbirine yakınlaştıran, kalpleri ortak bir heyecanda bir araya getiren bu özel ay, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi açısından da çok anlamlıdır.

Çakırözer astsubayları ziyaret etti, talepleri Meclis’e taşıdı Çakırözer astsubayları ziyaret etti, talepleri Meclis’e taşıdı

Bu ay hayırların sayısının artmasını, iyiliklerimizin çoğalmasını Rabb'imden niyaz ediyorum. Sevdiklerimizle sağlık içinde yeniden bir araya geleceğimiz, coşkuyla idrak edeceğimiz nice bayramlara ulaşmamız temennisiyle, rahmet ayı Ramazan-ı Şerif’in aziz milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini diliyorum."