Büyük Birlik Partisi Odunpazarı İlçesi 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi, Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da yapılan oylamanın ardından Kemal Erkan Sarmaşık İlçe Başkanlığına seçildi.

Kemal Erkan Sarmaşık başkanlığında oluşan yeni yönetim şu isimlerden oluştu: “Gürkan Güler, Adem Karaca, Bülent Arslan, Ebru Işık, Faik Gezer, Hamdi Kırar, Alev Tekin, Nevzat Güç, Okan Ulutürk, İbrahim Sezginer, Selçuk İleri, Zülküf Oğuz, Fatma Özçelik, Aliye Kocabaş, Celalettin Özbilen”

MUHSİN YAZICIOĞLU’NU ANDI

Partililere seslenen Başkan Kemal Erkan Sarmaşık, şunları söyledi: “Ben Kemal Erkan Sarmaşık, 1986 Odunpazarı doğumluyum, ticaret ile uğraşıyorum. Tam bir Büyük Birlik sevdalısı ve idealleri olan bir gencim. Kurucu Genel Başkanımız, davamızın ebedi lideri, ağabeyimiz, şehit liderimiz rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu, huzurunuzda ve sizlerin adına, sevgiyle, saygıyla ve özlemle anarak sözlerime başlamak istiyorum. Genel Başkanımız Mustafa Destici beyefendiyi de bu kutlu hareketin başında, bizlere önderlik ettiği ve yol gösterdiği için saygıyla selamlıyorum.”

SAHADA AKTİF MÜCADELE EDECEĞİM

Odunpazarı bölgesini çok iyi tanıyan ve karış karış bilen birisi olarak ciddi bir çalışma ekibiyle birlikte sahada Büyük Birlik rüzgarını estireceklerini dile getiren Sarmaşık, “Mahalle mahalle sokak sokak bölgeyi tarayarak sorunların tespiti ve çözümü noktasında mücadele edeceğiz. birlik ve beraberlik içerisinde ülkümüzü Odunpazarı halkıyla paylaşacağız. Biz oturan değil çalışan, dinamik bir ekip olarak yolumuza devam edeceğiz. Odunpazarının yerlisi olarak, bu memleketin bir ferdi olarak hayallerimizi hayata geçirmek için gecemi gündüzüme katarak, ‘altını çiziyorum’ sahada aktif mücadele edeceğim.” şeklinde konuştu.