İmparator İbrahim Tatlıses, 20 yıl sonra Berlin’de sevenlerinin karşısına çıktı.

İmparator İbrahim Tatlıses, 20 yıl sonra Berlin’de sevenlerinin karşısına çıktı. Mercedes Benz Arena’da gerçekleşen muhteşem konseri 3 binin üzerinde seyirci izledi. İlginin ve özlemin oldukça yoğun olduğu gecede sevenleri hep bir ağızdan İbrahim Tatlıses’in unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Sahneye ‘Bir Kulunu Çok Sevdim’ parçasıyla çıkan imparator, alkış yağmuruna tutuldu. ‘Dom Dom Kurşunu’, ‘Şemmame’, ‘Bir Taş Attım Pencereye’ gibi hareketli şarkılarıyla Berlin seyircisini ayağa kaldıran Tatlıses; ‘Yalan’, ‘Haydi Söyle’, ‘Bebeğim’ gibi slow parçalarıyla da duygusal anlar yaşattı. Hayranlarına,”O kadar özlemişim ki sizleri…Almanya’yı, Almanya’daki Türk kardeşlerimizi, gurbetçilerimizi, iki gözlerimi” sözleriyle seslenmesi üzerine, sevenlerinin “İmparator” tezahüratları Berlin’de yankılandı.

İMPARATOR GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Reklamcıların yeni gözdesi, Simge Fıstıkoğlu Reklamcıların yeni gözdesi, Simge Fıstıkoğlu

Seyircilerden birinin sahneye atlamasıyla güvenliğin müdahalesini durduran Tatlıses, bu hareketiyle sevenlerinden büyük alkış aldı

TATLISES’TEN HAYRANLARINA UNUTULMAZ JEST

Yaklaşık 2 saat süren konserinde müzikseverleri tarafından ayakta uzun süre alkışlanan imparator, 3 ayrı bis yaparak sahneye geri döndü. Yıllar sonra Berlin’de muhteşem bir konsere daha imza atan Tatlıses, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.