Beylikova'da bulunan gençlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik çalışmalar devam ediyor. Beylikova ilçesinden gelen 25 genç meslek edinimine yönelik olarak özel kurslarla destekleniyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Beylikova İlçe Başkanı Serhat Erden, Gençlerimiz bizim için çok önemli, onlar bizim geleceğimiz. Biz de onların eğitimi ve gelişimi için her türlü desteği vermeye devam ediyoruz" dedi.

Eskişehir'de bulunan özel bir eğitim merkezinde eğitimlere başlayan gençleri ziyaret eden AK Parti Beylikova İlçe Başkanı Serhat Erden ile AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Beylikova İlçe Koordinatörü Kenan Sönmez gençlere başarı dileklerini iletti.

Beylikova’da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten İlçe Başkanı Erden, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Gençlerimiz her daim bizim kıymetlilerimiz. Meslek edindirme kursları gençlerimizin hayata atılmaları için en önemli adımlardan bir tanesi. Bu bağlamda çok önem arz ediyor. Eğitime başlayan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Kadınlarımıza yönelikte BEYKOOP Beylikova İlçesi ve Mahalleleri Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi'nin de kuruluşunu gerçekleştirdik. Yani kadınlarımıza yönelik olarak yakın zamanda kooperatif bünyesinde eğitimlerimiz ve çalışmalarımız başlayacak. Şimdiden hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun.”