Şehir içi ulaşımın ayrılmaz parçası olan BinBin, 10 Ağustos’ta Eskişehir’de kullanıcılar için güvenli sürüş ile eğlenceyi bir araya getiriyor.

Hizmet verdiği bölgelerde BinZone Test Sürüş Alanları kuran BinBin, Eskişehir halkına hem güvenli scooter kullanımı hakkında bilgiler verecek hem de konforlu sürüş deneyimi yaşatacak. Eskişehirliler aynı zamanda festival havasında geçecek etkinliklerde sürpriz hediyelerle keyifli bir günün tadını çıkaracak.

 

Kısa mesafeli yolculuklarda çevreci ve pratik bir ulaşım alternatifi sunan BinBin, hizmet verdiği bölgelerde kurduğu ‘BinZone’ adı verilen deneyim alanındaki etkinliklerine Eskişehir’de devam ediyor. 10 Ağustos Çarşamba günü Eskişehir Ulus Meydanı’nda katılımcılarla buluşacak BinBin, hem güvenli scooter kullanımı hakkında bilgiler verecek hem de ücretsiz bir biçimde kullanıcılara sürüş deneyimi yaşatacak. 

5 Adımda E-Ticaret Entegrasyon Süreci 5 Adımda E-Ticaret Entegrasyon Süreci

Öğlen 14.00’te başlayıp akşam 22.00’ye kadar sürecek etkinlik, festival havasında geçecek. Etkinlik kapsamında ücretsiz sürüş deneyiminin yanı sıra müzik yayını ve çeşitli ikramlar olacak. BinBin, hediye çarkıyla pek çok farklı hediye ve cüzdan bakiyelerini de Eskişehir halkıyla paylaşacak.