CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı,  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarıyla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundular. Yönetime geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları anlatan CHP Odunpazarı İlçe Başkan Rahmi Çınar, parti faaliyetleri ile ilgili bastırdıkları raporu da Başkan Büyükerşen’e anlattı.

Çınar, Başkan Büyükerşen’in çalışmalarıyla Eskişehir’in çok değerli bir konuma geldiğini belirterek, kentin belediyecilikte marka şehir olduğunun altını çizdi.

Başkan Büyükerşen de Çınar ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyerek, özellikle ilçelerde ve kırsalda yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti.

AKPM’de Yunanistan – Türkiye Gerginliği AKPM’de Yunanistan – Türkiye Gerginliği

Ekonomik kriz ile içinde bulunduğumuz dönemde vatandaşın zor zamanlar yaşadığını belirten Büyükerşen, böyle zamanlarda vatandaşın sesi olmanın önemli olduğunu belirtti. İş birliği içerisinde yapılan çalışmaların her zaman karşılık bulacağını ifade eden Büyükerşen, Başkan Rahmi Çınar ve ekibine başarılar diledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.