ÇYDD Eskişehir Şube Başkanı Sevgi Akmen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin burslu ve gönüllü Gençleri Voleybol Dostluk turnuvasında bir araya geleceğini duyurdu.

Akmen, “ÇYDD Eskişehir Şubesi ev sahipliğinde Odunpazarı Belediyesi Mehmet Terzi Kapalı Spor Salonunda 14-15 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan turnuvaya Afyon, Akşehir, Tavşanlı, Uşak ve Eskişehir Şubelerinin kadın ve erkek voleybol takımları katılacak.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bünyesinde ilk kez gerçekleştirilecek olan Gençlik Dostluk Voleybol Turnuvasında spor etkinliğinin yanında farklı Şubelerdeki gençler birbirlerini tanıma ve izleyen dönemlere ilişkin projeleri konuşma olanağı bulacaklar.

Gençlik çalışmalarına önem veren ve her fırsatta gençlerle birlikte olan Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ÇYDD’li sporcularla bir araya gelerek turnuvanın açılışını yapacak.

ÇYDD Eskişehir Şubesi olarak bu organizasyon için destek veren başta Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt olmak üzere katkıda bulunan tüm Belediye yöneticilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gözden kaçırmayın

Valorant Random Hesap Valorant Random Hesap

14 Mayıs Cumartesi günü saat 13:00’de başlayacak olan karşılaşmalara tüm voleybol severleri bekliyoruz”