Eskişehir SMMM (Muhasebeciler ve Mali Müşavirler) Dayanışma Grubu, Gala Grand Organizasyon Salonu’nda dayanışma etkinliğinde mesleğe emek verenlerle buluştu.

 28- 29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek SMMMO 24. Olağan Genel Kurulu öncesinde meslektaşları ile buluşarak, birlik ve beraberliği pekiştirmek istediklerini ifade eden Dayanışma Grubu’nun Başkan Adayı İlker Özokcu, “Sevgili dostlarımızla beraber birlik, beraberlik ve dayanışma etkinliğimizde buluşarak hasret gidermek istiyoruz, meslektaşlarımız, stajyerlerimiz, büro çalışanlarımız ve dostlarımızla dayanışma içinde olmanın tadını birlikte çıkaralım” dedi.

GELECEĞE VE GENÇLİĞE YÖNELİK PROJELER

İlk kez düzenlenen festivalde pilotlar nefes kesti İlk kez düzenlenen festivalde pilotlar nefes kesti

Dayanışma Grubu’nun geleceğe ve gençliğe yönelik projeleriyle, meslek mensuplarının gelişimini sağlayan; teknoloji odaklı, yeniliğe açık, etkin denetimi savunan, mesleki kamuoyuyla güçlü iş birliği yaparak katma değer yaratmayı hedefleyen bir topluluk olduğunu belirten Özokcu, vizyonlarının, sürekli mesleki gelişimi hedefleyerek, katılımcı ve yeni fikirleri hayata geçirme konusunda öncü olmak ve üyelerinin toplumda saygınlığını daha da ileriye taşımak olduğunu söyledi.