DSP Genel Başkan Yardımcısı  Dilara Tambova, Eskişehir örgütünde yapılan değişiklikler hakkında bilgi verdi

DSP Genel Başkan Yardımcısı  Dilara Tambova, Eskişehir örgütünde yapılan değişiklikler hakkında bilgi verdi. Tambova, “Demokratik Sol Parti, yeni dönem Eskişehir örgüt listelerinin, genel merkezimizin onayı ile göreve başladığını kamuoyuyla paylaşmak isteriz. Partimizin olağan kurultay sürecinde; ilçe, il ve son olarak da büyük kurultayımızı gerçekleştirerek; ülkemizin içinde bulunduğu bu olumsuz gidişin aşılması için, tüm varlığımızla sahada olmayı sürdüreceğiz.

Önümüzdeki dönem, vaktinde ya da erken yapılacak olan ilk seçimde; mutlak surette, halkımızın sorunlarına çözüm üretecek kadroların yönetime gelmesi için, elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Demokratik Sol Parti olarak; hukukun üstünlüğü, laiklik, Atatürk ilkeleri ve demokrasiden yana olan tavrımız nettir ve bu ülkede; her kim! Kurucu liderimiz ve kurucu değerlerimizi tahrip ve tahkir etmeye çalışır ise bunu ulusal güvenlik meselesi sayacağız ve karşısında bizler duracağız. Bu inanç ve kararlılıkla, Eskişehir’deki çalışmalarımızı sürdürecek.

DSP İl Teşkilatı şu isimlerden oluştu

Başkan Hüdaver Bekler

Hüseyin Sezgin

Ertuğrul Cantürk

Yıldız Yavaş

Kadem Karaağaç

Muammer Kılıç

ERhan Ersoy

Basri Işık

Mustafa Umarlar

Çağrı Ulutürk

DSP Tepebaşı Eskişehir teşkilatı şu isimlerden oluştu;

Başkan Erdal ERsoy

Necdet Şanlı

Fatma Örs

Yaşar Artay

Hulisi Kamacı

Engin Çamoğlu

Mustafa Çiçek

Naşan Çoban

Sıtkı Demirci

Sedat Yeşilbaş

Yaşar Ersoy

Çakırözer astsubayları ziyaret etti, talepleri Meclis’e taşıdı Çakırözer astsubayları ziyaret etti, talepleri Meclis’e taşıdı