banner639

Eskişehir Akıl ve Zeka Oyunları turnuvası

"Eskişehir Akıl ve Zeka Oyunları" turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Eskişehir Akıl ve Zeka Oyunları turnuvası

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu ve Eskişehir Şehir Okulları iş birliğinde Eskişehir genelindeki tüm ilkokul ve ortaokullarda eğitim gören öğrenciler arasında Mangala, Qbitz, Equilibrio, Pentago, Kulami, Reversi kategorilerinde "Eskişehir Akıl ve Zeka Oyunları" turnuvası düzenlendi.

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, Şube Müdürleri Serhat Murat, Abdülkerim Çömçe ve Mustafa Özdemir tarafından dereceye giren öğrencilere katılım belgesi ve madalya verildi.

Dereceye Giren Öğrenciler:

İlkokul Mangala         

1. Selimhan Yaz (Tepebaşı - Ziya Gökalp İlkokulu)

2. Ezgi Tunç (Tepebaşı - Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu)

3. Hatice Nur Kök (Tepebaşı - Cevat Ünügür İlkokulu)

İlkokul Pentago

1. Yusuf Nacir (Tepebaşı - Hürriyet İlkokulu)

2. Elçin Sanem Uysal (Odunpazarı - Cengiz Topel İlkokulu)

3. Ahmet Eren Durak (Odunpazarı - Ali Fuat Güven İlkokulu)

İlkokul Equilibrio

1. Rana Bayrak (Tepebaşı - 100. Yıl İlkokulu)

2. Elanur Kara (Sarıcakaya - Fatih İlkokulu)

3. İlter Özel (Odunpazarı - Adalet İlkokulu)

İlkokul Q-Bitz

1. Ergün Çelikateş (Odunpazarı - Adalet İlkokulu)

2. Esin Çaçak (Tepebaşı - Hürriyet İlkokulu)

3. Ahmet Kerem Doğruöz (Sarıcakaya - Fatih İlkokulu)

Ortaokul Mangala

1. Aybars Oruç Yıkmış (Tepebaşı - Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu)

2. Engin Kaan Kartal (Tepebaşı -Mimar Sinan Ortaokulu)

3. Umut Akar (Tepebaşı -Özel Bahçeşehir Ortaokulu)

Ortaokul Pentago

1. Zeynep Aselsu Uysal (Odunpazarı - Ahmet sezer Ortaokulu)

2. Mert Ali Tan (Tepebaşı - Şehit Emre Bolat Ortaokulu)

3. Ceren Coşkun (Tepebaşı - Özel Bahçeşehir Ortaokulu)

Ortaokul Reversi

1. Abdullah Ensar Uyarlar (Odunpazarı - Ahmet Sezer Ortaokulu)

2. Kayhan Ervüz (Odunpazarı - Mehmet Gedik Ortaokulu)

3. Kerem Emin Aydın (Mahmudiye -İmam Hatip Ortaokulu)

Ortaokul Kulami

1. Beyzanur Esir (Odunpazarı -Ahmet Sezer Ortaokulu)

2. Bedirhan Şen (Tepebaşı - Mustafa Kemal Ortaokulu)

3. Tuana Ece Çakıllı (Odunpazarı - Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner877

banner1259