Doğuş Yemek Katkı firması Mersin ilinde kurulmuş olan köklü markalardan biridir. Bulunduğu sektörde deneyimli bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Aynı zamanda firma bünyesinde birçok ürün satışını da gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda özellikle hayvancılık alanında ihtiyaç duyulan verimliliği hedeflemektedir. Kuzu, koyun, keçi ve inek gibi ahır hayvanlarının daha sağlıklı olması için çeşitli yem katkı maddeleri satmaktadır.

Besinlere kolayca karışan yem katkı maddeleriyle hayvanların daha verimli ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik ürünlerin içeriğinde yer alan tüm maddeleri de paket üzerinden öğrenebilmeniz mümkündür. Dilerseniz Doğuş Yemek Katkı firması çalışanlarıyla da irtibata geçerek merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Genellikle yem katkı maddeleri yem premiks olarak da nitelendirilmektedir.

Doğuş Katkı Maddeleri Ürünleri

Hayvancılık sektöründe ihtiyaç duyulan besin değerlerini, firma başarıyla karşılamaktadır. Bu bağlamda hayvanlarınızın besinlerine katacağınız ürünler sayesinde ek gıda almasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu katkı yem maddeleri tamamen hayvanlarınızın gelişimi için üretilmektedir. İhtiyaç olan vitamin desteği de verilerek üremelerin artması, sağlıklı bir sürecin ilerlenmesi amaçlanmaktadır.

Firmanın satışını gerçekleştirdiği birçok yem premiks ürünü bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok revaç gösterilen ürünleri sizlere aşağıda maddeler halinde sıraladık. Belirttiğimiz ürünlerin hepsini Doğuş Katkı Maddeleri firmasını web adresinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz site üzerinden online ürün siparişi de oluşturabilirsiniz.

·       inek kızgınlık tozu

·       Alpa plus forte

·       Sel de carlsbad

·       Diapolis powder

·       Supervitamin plus