Eskişehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ercan Atasoy Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesini ziyaret ederek MÜSİAD Eskişehir Yönetimi ve Dernek üyeleri ile bir araya geldi. Değerli İl Jandarma Komutanımız Jandarma Albay Atasoy’ un Derneğimizi ziyaretinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ercan Atasoy  “MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, Yönetimi ve üyeleri ile bir araya gelerek şehrimizin gündemi ile ilgili istişareler yaparak fikir alışverişinde bulunduk. Şehrimizin güvenliği, daha çok büyümesi ve gelişmesi için en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesinin Değerli  Başkanı Duman ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman “Değerli İl Jandarma Komutanımız Jandarma Albay Ercan Atasoy’u derneğimizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek Sayın Atasoy’ a MÜSİAD Eskişehir Şubesi Faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler vererek şehrimiz ve asayiş ile ilgili istişarelerimiz oldu karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Atasoy’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.