Erdem Güraraz denildiğinde akla ilk gelen her ne kadar Oyunculuk veya Mankenlik olsada aslında Erdem Güraraz iyi bir İş İnsanı ve yatırımcı.

Evinizi Nasıl Depolayabilirsiniz? Evinizi Nasıl Depolayabilirsiniz?

İş İnsanı Erdem Güraraz kimdir diye merak edenler için; Erdem Güraraz, 29 Nisan 1998 tarihinde Iğdır'da dünyaya geldi. 25 yaşında olan Erdem Güraraz, TikTok ve instagram üzerinden içerik üreten bir isim. Sosyal medya fenomenliği ile tanınan ve isim yapmış olan Erdem Güraraz Kafkaslar Limited şirketininde sahibidir.

Erdem Güraraz İş İnsanı kimliği ile Balıkesir’de arsa yatırımı kazandırır diye bir başka haberde demeç vermiş ve arsa yatırımının yanı sıra Erdem Güraraz Balıkesirin önde gelen Müteahhitlerindendir.

Balıkesirde eski yapıları restore edip yenileyen ve aynı zaman ultra lüks yeni yapılar inşa eden Erdem Güraraz sektörde genç yaşta tecrübe sahibi olan nadir Müteahhitlerdendir.

Kafkaslar Erdem Güraraz Kuyumculuk markası ile 5 adet şube sahibi olan Erdem Güraraz kuyumculuk alanında hali hazırda 5 şubesi ile Balıkesirin en önde gelen 1 numaralı marka değerine sahip kuyumculuk zincirine sahiptir. Erdem Güraraz; Altın geçmişten günümüze tartışılmaz en iyi yatırım aracıdır. Ben ve ailem seneler bu sektörün en köklü geçmişine sahibiz. Kuyumculuk alanında 5 şubemiz bulunması Balıkesir halkına hizmet için verdiğimiz değerin bir göstergesi olsada bizler şubelerimize yeni şubeler katarak Balıkesir halkına daha da yakınlaşarak doğru ve kaliteli hizmeti ilkeli bir şekilde götürmek istiyoruz.

Değerli Balıkesir halkına sevinçli bir haberi şimdiden duyurmak istiyorum. Allahın izniyle Kafkaslar Erdem Güraraz Kuyumculuk olarak 6. Şubemizi Balıkesir de millet kuvvetler caddesine açacağız. Erdem Güraraz yatırımlarını şuanda Kuyumculuk ve Müteahhitlik alanlarında değerlendirmektedir.