Eskişehirli sanatçı Eren Coşan, yeni albümünü kendi imkânları ile çıkardı. Antik Karmaşa’nın yeni teklisi ‘Fare Kapanı’ 20.Ekim.2022’ de yayın da olacak.

 HABER / FOTOĞRAF: ERTUĞRUL ALTINEL - ESKİŞEHİR

 ‘Alternatif’’ ve ‘Indie’ müziğin yeni ismi Antik Karmaşa’nın yeni karmaşası ‘Fare Kapanı’, 20 Ekim.2022’ ‘de tüm dijital müzik platformlarında gece yarısı yayın da olacak. Şarkının söz, müzik; mix ve masteringi projenin kurucusu olan Eren Coşan’a ait. Eskişehirli sanatçı Eren Coşan; yeni çıkacak tekli için, ‘kısılmışların hikayesi’ tabirini kullanıyor. ‘Fare Kapanı’; elektronik ve alternatif pop öğelerinin harmanlandığı indie kültüre ait bir şarkı. Antik Karmaşa’nın beşinci teklisi olacak olan ‘Fare Kapanı’nı, 20 Ekim gece yarısından itibaren Spotify, Youtube, Apple Music, Deezer ve diğer tüm dijital müzik plâtformlarından dinleyebilirsiniz. 

Kahveyi Kavururlar  farklı dillerde klibi yapıldı Kahveyi Kavururlar  farklı dillerde klibi yapıldı

Antik Karmaşa Kimdir?

Antik Karmaşa; 2020 yılında Eskişehir’de sanatçı Eren Coşan tarafından oluşturulmuş bağımsız bir müzik projesi olarak yola çıktı. İlk teklisini 2020 yılında; ‘Vakti Delen Sancılar’ adıyla yayınladı. Bu projeyi; ‘Her zaman farklı olanın peşinden gitmek isteyenlerin projesi’ olarak nitelendiren Eren Coşan; ‘insan’ ‘zaman’ ve ‘müzik’ kavramlarının bir araya getirdiği konsepti şarkılarına yansıtıyor. Bunu ise, ‘Antik Karmaşa’nın bel kemiği olarak görüyor.