CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimlerini ziyaret etti.

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen genel kurullarının ardından yeni yönetimleri seçilen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde Eskişehir’deki esnaflar ile muhasebecilerin talep ve sıkıntılarını da dinleyen Çakırözer ve Süllü, “Türkiye’nin dört bir yanında esnafımızın, emeklimizin, emekçimizin, çiftçimizin sorunlarının takipçisiyiz. Esnafımızın sorunlarıyla da yakından ilgiliyiz. Sorunların çözümü için de hazırız” dedi.

ESNAFLAR İLE MALİ MÜŞAVİRLERİ DİNLEDİLER

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği genel kurulunun ardından yeniden başkanlığa seçilen Ekrem Birsen ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yeni Başkanı Ersin Karakoç ve yönetimlerini ziyaret etti. Oda başkanlarını  tebrik eden Çakırözer ve Süllü, yeni yönetimlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlerinde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı esnaf odaları temsilcileri ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyelerinin talep ve sıkıntılarını da dinleyen Çakırözer ve Süllü, esnafların yaşadığı sorunlar karşısında partisinin çözüm önerilerini aktardı.

“SORUNLARIN YAKINDAN TAKİPÇİSİYİZ”

Çakırözer ve Süllü ziyaretlerinde yaptığı açıklamalarda, Cumhuriyet Halk Partisi olarak Türkiye’nin dört biri yanında esnafların sorunlarının takipçisi olduklarını söylerken, şu değerlendirmeleri yaptı:

Yenilik Partisi kongreye gidiyor Yenilik Partisi kongreye gidiyor

“ Genel  Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun bütün ziyaretlerinde dile getirdiği gibi ülkede kim çalışıyorsa, kim üretiyorsa, kim alın teri döküyorsa onların kazanması, emeğinin karşılığını alması gerekiyor. Alın teri dökenlerin kaybettiği, tefecilerin kazandığı bu düzeni değiştireceğiz. Esnafımızın, çiftçimizin, emeklimizin, emekçimizin sorunlarının takipçisiyiz. Onların sorunları ile yakından ilgiliyiz. Ve iktidarımızda esnafımızla, çiftçimizle, emeklimizle, emekçimizle birlikte bu sorunları çözeceğiz.”