Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi yapıldı.

Haber: Soner Çelik

 Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi yapıldı.

Gerçekleşen seçimde 411 oy alan İbrahim Kayacık,  güven tazeledi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen oda seçimlerinde söz alan Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; “Öncelikle tüm esnaf arkadaşlarımı saygı ile selamlıyorum. Bozüyük Belediyesi olarak tüm dünya ile birlikte geride bıraktığımız pandemi sürecinde, işletmelerini kapatmak zorunda kalan ve oldukça zor zamanlar geçiren esnafımızın yanında yer aldık. Yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Bir kez daha seçimlerde yarışacak olan tüm aday kardeşlerime başarılar diliyorum. Sonuçta kazanan her zaman Bozüyük esnafımız olacak.” dedi.

Mevcut Başkan İbrahim Kayacık, 1050 geçerli oyun 411’ini alarak tekrar Esnaf Sanatkarlar Odası başkanı olurken diğer adaylar Erhan Terle 259, Nihat Yüksekdağ  153, İsmail Ozan Kocabıyık 140 ve Alptekin Bodur 87 oy aldı.

Bilecik’te tarım işçilerini taşıyan minibüs kaza yaptı: 12 yaralı Bilecik’te tarım işçilerini taşıyan minibüs kaza yaptı: 12 yaralı

Başkan Kayacık sonuçların açıklanmasından sonra oy kullanan esnaflar teşekkür ederek, esnafın bilinçlendiğini ve Oda’ya sahip çıktığını belirtti.