banner639
banner1544

Reklamin

Reklamin (Görüntülenme Sayısı: 111)
Sektör Online Alışveriş
İlan Tarihi 7 yıl önce
Firma No 63
Telefon 05327340530
Faks 02122670727
Web Sitesi http://www.reklamin.net
Adres Ertuğrul Kabataş Caddesi D Blok 17/1 Profilo Avm Civarı Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul
İl/İlçe Mecidiyeköy / İstanbul
Firma Hakkında

Reklamin Dünyasında size gerekli tüm reklam çeşitlerimiz:kısmi laklı kartvizit,özel kesimli kısmi laklı kartvizit,personel tanıtım kartı,plastik kartvizit,şeffaf kart,broşür, A4 flayer-broşür,A5 el ilanı,antetli kağıt,poster-afiş,kupa bardak,flash bellek,baskılı kalem,baskılı çakmak her türlü reklamlar yapılır.

Düğün, derneklere,şirketlere,özel sektörlerede kartvizit veya broşür reklamı hazırlanır ve müşteriye sunulur.Türkiye'nin her yeine kargomuz vardır.Firmamız kalite bakımından üstün kendine güvenilir  bir yapıya sahiptir.Her türlü kartvizit,broşür vb işlemler müşteriye özel yapılabilmektedir.Firmamızın Türkiyenin her yerine 2 gün içinde verdiğiniz siparişlerinizi güvenle ve zamanında ulaştırır.
Telefon ve online desteklerimiz den de siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilir ve ürünlerde kolaylıkla değişim sağlaya bilmekteyiz.
Reklam da müşterinin isteği doğrultusunda tasarımlar ele alınır ve incelenilir gerekli düzeltmeler yapılır ve istek doğrultusunda basılır.Reklam için kullanılan aletler 1.derece
kaliteli ve orjinaldir.Müşterinin istekleri doğrultusunda şekil verilir çeşitli ürünlerede
(kupa bardak,flash bellek,baskılı kalem,baskılı çakmak)

banner877