Eskişehir İnönü Belediyesi, geleneksel hale getirilen Ramazan ayı mahalle iftar buluşmalarına bu yıl, Esnemez Mahallesi ile başladı.

Marmaris'teki yangınla mücadeleye destek Marmaris'teki yangınla mücadeleye destek

Eskişehir İnönü Belediyesi, geleneksel hale getirilen Ramazan ayı mahalle iftar buluşmalarına bu yıl, Esnemez Mahallesi ile başladı.

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan ayında sürdürülen "Geleneksel Mahalle İftar Buluşmaları" organizasyonuyla hazırlanan gönül sofrası, ilk olarak Esnemez Mahallesi’nde kuruldu. Yoğun katılımın olduğu mahalle iftar buluşmasına İlçe Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, AK Parti İnönü İlçe Başkanı Gökhan Aydın, MHP İnönü İlçe Başkanı Sadık Önal, İnönü Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, Esnemez Mahalle Muhtarı Hamdi Coşkun, kurum amirleri ve mahalle muhtarları ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, iftar programı öncesi mahalle sakinleri ile tek tek sohbet edip hasbihal etti. Başkan Bozkurt, samimi bir ortamda geçen iftar programında Ramazan ayı içerisinde tutulan oruçların, yapılan ibadetlerin ve edilen duaların kabul edilmesi temennisinde bulundu.

Ezanın okunması ile açılan oruçlarla birlikte mahallede iftar sevinci ve bereketi yaşanırken, mahalle sakinleri iftar organizasyonundan dolayı İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.