ETO heyeti inşaat sektöründeki üyelerinin taleplerini dile getirmek için Türk Telekom, ESGAZ, Osmangazi EDAŞ ve ESKİ’yi ziyaret etti.

Türkiye’ye örnek okula rekor başvuru Türkiye’ye örnek okula rekor başvuru

ETO heyeti inşaat sektöründeki üyelerinin taleplerini dile getirmek için Türk Telekom, ESGAZ, Osmangazi EDAŞ ve ESKİ’yi ziyaret etti.

Eskişehir Ticaret Odası’nın İnşaat ve Taahhüt Meslek Komitesi, sektördeki üyelerin taleplerini iletmek üzere şehrimizdeki kurumlara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. ETO heyeti, Türk Telekom İl Müdürü Levent Yürürer’i, ESGAZ Genel Müdürü Bülent Cantürk’ü, Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın’ı ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) Abone İşleri Daire Başkanı Ercan Yıldız’ı ziyaret etti. Ziyaretlerde ETO heyetinde Meclis Başkan Yardımcısı Metin Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çavdar, İnşaat ve Taahhüt Meslek Komitesi Başkanı Rıdvan Dereli ve komite üyeleri yer aldı. Görüşmelerde ETO heyeti tarafından inşaat sektöründeki üyelerin dile getirdiği abonelik işlemlerinde karşılaşılan sorunlar ve abonelik sürecinin hızlandırılması hakkındaki talepler aktarıldı. Türk Telekom, ESGAZ, Osmangazi EDAŞ ve ESKİ yöneticileri ETO üyelerinin taleplerini dikkate aldıklarını belirterek, taleplerin yerine getirilebilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını kaydettiler.