Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Murat Saraç, yönetim kurulu üyeleri ve beraberindeki mezunlardan oluşan heyet, Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti. Misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen, nazik ziyaret nedeniyle teşekkür etti. İzmir’i ve İzmirlileri çok sevdiğini belirten Büyükerşen, her fırsatta şehri ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

Eskişehir’in kardeşliği örnek oldu Eskişehir’in kardeşliği örnek oldu

Misafirperverliği nedeniyle heyet adına Büyükerşen’e teşekkür eden Başkan Saraç, İzmir Atatürk Lisesi, dernek çalışmaları ve projeler hakkında bilgiler verdi. Saraç ve beraberindeki heyet, Başkan Büyükerşen’in hayata geçirdiği başarılı projelerle çağdaş bir kent oluşturduğunu ifade ederek, gerek eğitim gerekse şehircilik alanında yaptığı tüm çalışmaların gelecek kuşaklara da örnek olduğunu vurguladılar.

Ziyaret sonunda İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Murat Saraç, Büyükerşen’e Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün liseye gerçekleştirdiği ziyarette çekilen fotoğrafının üzerine basılı olduğu tişört ve saat hediye etti. Büyükerşen ayrıca İzmir Atatürk Lisesi’nin tişörtünü günün anısına imzaladı.

Anlamlı hediyeler için teşekkür eden Büyükerşen heyete, “Zamanı Durduran Saat” adlı kitabını imzalayarak hediye etti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği üyeleri ziyaretin ardından bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere şehir gezisine çıktı.