Eskişehir’de kurulan ve İl Kordinatörlüğünü Ali Şahin’in yaptığı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri “Durmuyoruz, Yorulmuyoruz, Yılmıyoruz, Başaracağız” sloganı ile gece-gündüz saha çalışmasında ter döküyor.

SES Partisi'nden Kurt'a ziyaret SES Partisi'nden Kurt'a ziyaret

 Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Eskişehir İl Kordinatörlüğü sahada yoğun bir çalışma yürütüyor. Mahallelerde broşür dağıtımı, esnaf ziyaretleri, pazar yeri çalışmaları yapan gönüllüler halkın elini sıkarak, gözünün içine bakarak, birebir iletişim halinde tüm Eskişehir’de gece gündüz demeden çalışıyor. Hedef odaklı ve Kemal Kılıçdaroğlu’na koşulsuz inanan bir ekiple çalışmalarını sürdüren Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Eskişehir İl Kordinatörü Ali Şahin sözlerine, “halkımız perişan, halkımız şikayetçi, halkımız artık bıçak kemiğe dayandı diyor ve genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı olmasını istiyor” şeklinde devam etti.

Genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13.Cumhurbaşkanı yapana dek bizlere yorulmak yasak diyen Ali Şahin, halkımızın biraz daha sabretmesini istedi ve ”Ne mutlu bize ki cumhuriyetimizin 100.yılına yaklaşırken yepyeni bir Türkiye inşaa etme fırsatımız var ve bunun için sokak sokak,mahalle mahalle,köy köy, ilçe ilçe çalışmaya devam edeceğiz” dedi.