Eskişehir Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İl Koordinatörlüğü tarafından, yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Danışmanı Av.Ahmet Nazif Yücel, Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Bölge Koordinatörü İbrahim öztürk, Eskişehir Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İl Koordinatörü Ali Şahin ve yaklaşık 150 kişilik gönüllü grubu katılım sağladı.

Eskişehir Kılıçdaroğlu Gönüllüleri kısa zaman içinde Sivrihisar ilçesi ve 2 köyünde, Han ilçesinde, Seyitgazi ilçesi ve Ayvalı köyünde, Eskişehir merkezinde, Akarbaşı Vişnelik ve Ertuğrulgazi mahallelerinde, Salı pazarı ve Çarşamba pazarında yapmış oldukları çalışmalarda yaklaşık 6000 kişiye “Aile Destekleri Sigortası” ve “İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi” broşürlerini dağıtıp, vatandaşa Kemal Kılıçdaroğlu’nun projelerini anlattı. Toplantıda bu çalışmalar hakkında  bilgi verildi. Hedeflerinin tüm Eskişehir sokaklarına, ilçelerine ve köylerindeki vatandaşa ulaşmak olduğunu belirttiler.

Odunpazarı’na hayvan barınağı tepkisi Odunpazarı’na hayvan barınağı tepkisi

Eskişehir Kılıçdaroğlu Gönüllüleri “Yılmıyoruz, yorulmuyoruz, inanıyoruz, başaracağız” sloganı ile gece gündüz çalışmalarına devam edeceklerini söylediler.