Kredisi Devam Aracın Satışı Nasıl Yapılır ?

Araç alırken bir çok kişide finansman desteği almaktadır. Kredi ile alınan araçların kredi taksiti bitmeden satmanın bir takım prosüsdürleri vardır. İşte tamda burada kredisi devam eden aracın satışı için neler yapmak gerekir onlardan bahsediyor olacağız.

Kredili aracı satabilmek için ilk olarak bir alıcı bulmanız gerekiyor. Bulacağınız alıcı kredisi devam etmekte olan aracınızı satın almak için şartları kabul etmesi gerekiyor. Yani bankaya yatırılacak tutarı önceden yatırmak gibi ve daha sonra rehin kaldırma sürecini beklemek gibi şartları kabul etmesi gerekiyor.

Bu durumda kredili aracı satabilmek zorlaşıyor. Çünkü bu şartlarda alıcı bulmak oldukça zor hatta imkansuız bir hale geliyor. Sebebi ise kredili aracın satışındaki oluşan Risk. Alıcı parayı yatırdıktan sonra satışı alamazsa, yada banka rehini kaldırmazsa gibi bir çok risk faktörü alıcıyı bekliyor.

ATAP A.Ş.’DEN 2 ÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ ATAP A.Ş.’DEN 2 ÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ

Peki bu durumda kredisi devam eden aracın satışı nasıl yapabilirsiniz ? hemenotosat.com'un kredisi devam eden aracı satın aldığını sizlere bildirmek isteriz. Özellikle acil Nakit ihtiyacınız olduğunda hızlı ve pratik çözümler üreten hemenotosat.com, kredili aracınızı hemen satın alarak ihtiyacınız olan nakdi anında sizlere ödüyor.