LÖSEV, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Eskişehir’de düzenledikleri etkinlikle coşkuyla karşıladı. Etkinlikle minikler sahneye çıktı gösteriler sundu ve umut mesajları haykırdı.

36 yıllık usta, gençleri işi öğrenmeleri için dükkana bekliyor 36 yıllık usta, gençleri işi öğrenmeleri için dükkana bekliyor

  

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Ankara merkezleri başta olmak üzere 9 ayrı şehirde eş zamanlı olarak coşkuyla kutladı. …LÖSEV Eskişehir ise Paşa Restaurant’ın ev sahipliğinde düzenledikleri etkinlik ile Eskişehir’deki Lösemili Çocuklara neşe dolu anlar yaşattı. 15.00 saatlerinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlik şiirler, marşlar, dans gösterileri eşliğinde devam edip  pasta kesimi ile sonlandı.  Günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmalar kapsamında onlarca katılımcılar Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemini bir kere daha hatırladı.

 

“Aydınlık gençlerle aydınlık geleceğe

 

LÖSEV sunulan ücretsiz tedavi, nakdi, ayni ve sosyal desteklerle %92+2 oranında Lösemide iyileşme oranı sağlandığı gibi Cumhuriyet Tarihi’ne gururla bakan; Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde; özgüveni yüksek; bilim, edebiyat, sanat ve sporu yaşam felsefesi kabul eden LÖSEV Gençliği ile geleceğe umutla bakmaya devam ediyor.