Mahmudiye İlçesinin Türkmenmecidiye - İsmetpaşa mahalleleri ve muhtelif mahallelerinde kanalizasyon çalışmalarına başlandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in önderliğinde Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ın girişimleriyle Eskişehir Büyükşehir Su Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) tarafından Mahmudiye İlçesinin Türkmenmecidiye - İsmetpaşa mahalleleri ve muhtelif mahallelerinde kanalizasyon çalışmalarına başlandı.

İlçe tarihinde gerçekleşen önemli yatırımlar arasında yer alacak olan ve sözleşme bedeli 15.481.721.00 TL olan Türkmenmecidiye- İsmetpaşa kanalizasyon altyapısı inşaatı ile kanalizasyon sorunlarına son verilmesi hedefleniyor.

 Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz  Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz

Yapılan faaliyetleri yerinde inceleyen Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan : ‘’Güzide ilçemizin güçlü bir altyapıya kavuşması için Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yoğun bir çaba harcıyoruz. Altyapı yatırımları meşakkatli ve büyük bütçeli yatırımlar. Biz de Mahmudiye ilçemizi güçlü bir altyapıya kavuşturmak için canla başla çalışıyor, bu yolda bizi destekleyen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e , ESKİ Genel Müdürü ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdiden ilçe halkımıza hayırlı olmasını diliyorum’’dedi