MÜSİAD’ dan üyelere TÜBİTAK – TEYBED Destekleri Hakkında Tanıtım ve Bilgilendirme Programı düzenlendi.

Eskişehir esnafı kışa hazırlanmaya başladı Eskişehir esnafı kışa hazırlanmaya başladı

 MÜSİAD Eskişehir Şubesi üyelerine TÜBİTAK - TEYDEB Proje destekleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Eskişehir Madame Tadia Otel’ de gerçekleştirlen TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Selçuk Selek’ in katılım sağladığı ve üyelerimize bilgilendirme yaptığı Programda  “TEYDEB’in yapısı, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Teknoloji Geliştirme, Ar-Ge ve Yenilik Destekleri" anlatıldı.

TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Selçuk Selek, “MÜSİAD Eskişehir Şubesi üyelerine TÜBİTAK TEYDEB destekleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Firmaların hangi desteklerden, nasıl ve hangi çerçevede yararlanabileceklerinin ayrıntılı olarak aktardık, Üniversite - Sanayi Destekleme Programı ve KOBİ’ler özelinde başvurulabilecek 1501, 1507, 1702 ve 1707 destek programlarını açıkladık.  TÜBİTAK - TEYDEB desteklerine https://www.tubitak.gov.tr/tr/destekler/sanayi/ulusal-destek- programlari#destekler_sanayi_ana_sayfa_akordiyon-block_1-0 linkinden de ulaşılabilsiniz dedi. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, yaptığı açıklamada “Bu tür etkinliklerle üyelerimizi bilgilendirmeye devam edeceklerini ifade ederek, üyelerimize TÜBİTAK - TEYDEB destekleri hakkında TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Hasan Selçuk Selek’e Programa katılımı ve bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Programa katılımlarından dolayı Yönetimimize ve üyelerimize ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.