MÜSİAD’ tan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Hacıoğlu’ na ziyaret

WhatsApp-Image-2022-05-25-at-12.28

 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (OGÜ) bir önceki dönem Rektörü onur üyemiz Prof. Dr. Hasan Gönen, Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan ve İsmail Kanber, Yönetim Kurulu üyelerimizden Kenan Ertorun ve Serkan Ülkü üyelerimizden Ali Rıza Durmaz ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Hacıoğlu’ nu Yeni Hizmet Binasındaki makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevinde başarılar dilediler.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman “ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Hacıoğlu’ nu yeni hizmet binasındaki makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulunduk, yapılan ve yapılması gereken çalışmalar hakkında görüşerek istişareler ettik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hacıoğlu’ na teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Mülakat simülasyonu ile ilk deneyimlerini yaşadılar Mülakat simülasyonu ile ilk deneyimlerini yaşadılar

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü  Hüseyin Hacıoğlu “MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman’ a ve Yönetimine, kurum olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.