MÜSİAD Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Ali Yeldan’ a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, bir önceki dönem Şube Başkanı Ayhan Arslan, Başkan Yardımcıları Metin Özabuş,  Gökhan Çalışkan, İsmail Kanber, Av. Oğuz Özdemir, üyelerimizden Av. Hacer Gök, Hakan Keskin, Dr. Oktay Tanrıverdi, Cemil Nazlı, Ali Rıza Durmaz ve Genç MÜSİAD  üyemiz Av. Mustafa Emir Arslan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Ali Yeldan’ ı makamında ziyaret ederek yeni görevin hayırlı olması dileklerinde bulunarak başarılar dilediler.

2022'de Dijital Göçebe Vizesi Nasıl Alınır? 2022'de Dijital Göçebe Vizesi Nasıl Alınır?

c90b238f-1d2b-48ec-ba75-35c6620d6377

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Duman,  “İlimize Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Değerli Başsavcımız Sayın Ali Yeldan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Daha önceki görev yaptığı illerde başarılı çalışmalarından dolayı Başsavcı Sayın Yeldan ilimizde de de başarılı çalışmalar yapacağına inancımız tamdır. MÜSİAD olarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sürekli işbirliği içersinde olduklarını belirterek,  MÜSİAD Eskişehir Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik, şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Başsavcımız Sayın Yeldan’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Yeldan “Eskişehir Başsavcısı olarak göreve başlamam dolayısıyla, gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan mutluluk duydum. Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ve en iyi hizmeti verebilmek adına tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içersinde çalışacaklarını söyledi. MÜSİAD Şube Başkanı Duman ve heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirip bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.