Eskişehir Kent Konseyi Çevre ve Sağlık Çalışma Grubu ve Kültür Sanat Çalışma Gurubu Kent Konseyinin Öğretmen gönüllüleriyle bir araya gelerek 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama programı gerçekleştirdi.

Eskişehir Kent Konseyi Sıcak Sular hizmet binasında gerçekleştirilen Öğretmenler Günü Kutlama Programına Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, Kültür ve Sanat Çalışma Grubu ile  Çevre Sağlık Çalışma Grubu Başkanları ve gönüllüleri katıldı.

Kutlama programında Öğretmenlere hitaben konuşan Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu;  “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir,  kendini aklı ve vicdanı hür bireyler yetiştirmeye adayan öğretmenlerimiz yarınlara da şekil veren gelecek mimarlarıdır. Yüce hizmetlerinin karşılığı olarak, toplumumuzun sevgi ve saygıyla yaklaştığı öğretmenlerimizin her şeyin en iyisini hak ettiğine inanıyorum. Bu duygularla saygıdeğer olduğu kadar mesuliyeti de ağır bir mesleği icra eden bütün öğretmen gönüllülerimize şükranlarımı sunuyor, başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi saygıyla anarak, tüm öğretim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Kent Konseyi gönüllü öğretmenlerine karanfil takdim edildi.