Eskişehir Ormanspor'a Hatayspor'a konuk oldu. Maç baştan sona çekişmeli ve dostane bir havada geçti, maçın sonunda gülen taraf 28-23'lük skorla evsahibi oldu.

Eskişehir Ormanspor Hatayspor müsabakasına sakatlığı bulunan Ramazan Mutlu yerine orta oyun kurucu mevkinde Eyüp Orkun Söz ile başladı.İlk 15 dakika konuk 7-5 konuk takımın üstünlüğü vardı.Daha sonra ritmini bulan ev sahibi 14-14 eşitliği sağladı ve devre bu skorla kapandı.

İkinci yarının başlarında yine dengeli bir oyun vardı.40. dakikadan itibaren maça ağırlığını koyan Eskişehir Ormanspor 52.dakikadan 23-20 öne geçti.

Maç sonuna kadar bu üstünlüğü koruyan ev sahibi salondan 28-23 galip ayrıldı.Maçta Eskişehir Ormanspor'da ilk yarıda takımın geri dönüşüne önemli katkı sağlayan Murat Beyaztoprak 3 golle katkı sağlarken,Yuri Babenkov  5 gol,Mehmet Demirezen 4 gol,Alican Göçmen'de 4 gol atarak galibiyete önemli katkı sağladılar.

Bu galibiyet ile puanını 9 'a yükselten Eskişehir Ormanspor zirve ile yakın takibini sürdürdü ve pazartesiden itibaren 20 Kasım'da oynanacak olan MYK maçı için çalışmalarına başlayacak.