Alanında uzman kalifiyeli personelleriyle üretimde bulunan ProBed firması olarak her türlü klinik malzemesi satışımız sitemizde mevcuttur.

Özellikle evcil hayvan dostlarımızın bakımlarında gerekli olan sandalye, muayene masası ve taşınabilir sehpa gibi ürünler firmamız tarafından birinci kalite olarak üretilmektedir.  Özellikle operasyon masası bir veteriner kliniği için olmazsa olmazdır. Bu masanın kullanışlı olması ve operasyon sırasında görevliye kolaylık sağlaması oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan ProBed firması ürünlerini birinci sınıf kalitede üreterek sitesi üzerinden satışını gerçekleştirmektedir. Veteriner Malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olması ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlaması ProBed’in müşteri portföyünün de bir hayli geniş olmasını sağlamaktadır. Özellikle ameliyatlar sırasında kolaylık sağlayan taşınabilir sehpa modelleri sitemizde şu anda indirimde olup birçok farklı modeliyle sizlerin beğenisine sunulmuş durumdadır. Veteriner kliniğinizde bulunması gereken diğer ürünler için de sitemizdeki ürünlere göz atabilir ve toplu alımlarda uygulanan iskontolardan faydalanabilirsiniz.

Crop Tişört Modellerinde Son Moda Trendleri Crop Tişört Modellerinde Son Moda Trendleri

Veteriner Ameliyat Masası

Veterinerler kliniklerinde mutlaka bulunması elzem bir ürün varsa o ürün kesinlikle ameliyat masasıdır. Bunun sebebi evcil hayvanlarını bu tür bir operasyona sokması gereken bireylerin asla donanımsız veteriner kliniklerini tercih etmemeleridir. Yapılacak operasyonun niteliği ne olursa olsun evcil dostumuz ona özel olarak üretilen masalarda ağırlanmalıdır. ProBed firması olarak bizler ise tüm bunların bilincinde olarak en kaliteli veteriner ameliyat masasını üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz. Sitemizde görselleri bulunan ameliyat masalarını inceleyerek kliniğiniz için en uygun ürünü sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşarak sipariş öncesi merak ettiğiniz soruları sorabilir sonrasında talep geçebilirsiniz. Ayrıca sitemizde şu anda satışta olan paslanmaz veteriner masası modelleri de klinikler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu masaların özelliklerinden en önemlisi yıllar boyunca paslanmaması ve her türlü ısı, su ve darbeye dayanıklı olmasıdır. Kaliteli malzeme kullanılması ve ürünün garantili olarak sizlere gönderilmesi için sitemizden sipariş oluşturmanız yeterlidir. ProBed yetkilileri siparişiniz sonrası sizinle iletişime geçerek gereken bilgileri sizden talep edecek ev ürünün size en kısa sürede ulaşması için ne gerekiyorsa yapacaktır.