Büyükerşen'e Akçakoca Yardımseverler Derneği'nden Ziyaret Büyükerşen'e Akçakoca Yardımseverler Derneği'nden Ziyaret

Yeni çıkan kitabı ‘’Sosyal Medyanın Gayrimenkul Pazarına Etkisi’’ ile adından fazlasıyla söz ettiren Yusuf Boz’un kim olduğu merak ediliyor. PropertyTR genel müdürü ve kurucusu olarak bilinen Yusuf Boz aynı zamanda oldukça başarılı bir iş adamıdır. Kaleme aldığı kitabında günümüz gayrimenkul pazarlamasının nasıl şekillendiğini, bu süreçte sosyal medyadan nasıl etkilendiğini aktarıyor. Bu bağlamda kitap inşaat sektöründe ve gayrimenkul alanlarında yer alan kişiler tarafından da yoğun bir ilgiyle karşılanıyor.

Yusuf Boz, hem yurt içi hem de yurt dışında eğitimler alarak öğrenimini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yapan iş adamı lisansını ise yurt dışında yapmıştır. The University of Queensland’da ve Griffith University’de uluslararası işletme bölümü okumuştur. Kendini her anlamda geliştirmeyi başaran Yusuf Boz, İngilizce dışında Korece de bilmektedir. Sahip olduğu tüm donanımlarıyla birlikte bulunduğu sektörde en iyi şekilde ilerlemelerini sürdürüyor.

İstanbul’da yaşamını sürdüren Yusuf Boz, çalışmalarını ve şirket projelerini de İstanbul genelinde ilerletiyor. Bunun yanı sıra yurt dışına da yapmış olduğu gayrimenkul pazarlama çalışmalarıyla da her geçen gün büyüme gösteriyor. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Yusuf Boz, birikimi ve donanımı ile mevcut olduğu sektörde önemli isimlerden biri olmayı başarıyor. Kendisini ve çalışmalarını sosyal medya hesapları üzerinden de rahatlıkla takip edebilirsiniz. Üstelik PropertyTR için de bir sosyal medya hesabı bulunuyor.

Yusuf Boz'un Instagram Adresi:

https://www.instagram.com/mryusufboz/