Yunus Emre Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ın vefatından sonra, kooperatif başkanlığına adaylığını açıklayan Şengül Al çalışmalarına hızla devam ediyor.

Memur-Sen’in çalışmalarının meyvesi olan birçok kazanıma imza attık Memur-Sen’in çalışmalarının meyvesi olan birçok kazanıma imza attık

  Şengül Al,  Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen, Eskişehir Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sn. Sema Ersoy ve Eskişehir Tornacılar ve Oto Tamirciler Küçük Sanayiciler Odası Başkanı Sn. Adnan Karamanlı ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Esnaf temsilcilerinin sorunlarını dinleyerek, öncelikli kredi ihtiyaç sahibi esnafın ihtiyaçlarına kolaylık gösterecek çözüm yollarını konuştular ve her üç Başkanın da tam destek sözünü alarak elini daha da güçlendirdiğini ifadelerinde bulundu. 

Yapılan görüşmeler neticesinde Oda Başkanları Bahar Bilen, Sema Ersoy ve Adnan Karamanlı görüşmeden memnuniyet duyarak, Pandemi sonrası yaşanan ekonomik darboğazda Sn. Şengül Al'ın tecrübelerine güvendiklerini, deneyiminden esnafımızın yararlanması adına birlikte çalışabileceklerini ve üyelerinin destekleriyle kendilerinin yanında olacaklarını ifade ettiler.