Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, iftarda Ihlamurkent Mahallesinde bulunan sitelerin yöneticileri ve Tillia AVM esnafı ile bir araya geldi. İftardan sonra site yöneticilerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Kurt, notlar aldı.

Sabiha Gökçen'in Hayatını Anlatan Belgesele Yoğun İlgi Sabiha Gökçen'in Hayatını Anlatan Belgesele Yoğun İlgi

6-33

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, iftarda vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Son olarak Ihlamurkent Mahallesinde bulunan sitelerin yöneticileri, Tillia AVM esnafı ve aileleri ile bir araya gelen Başkan Kurt, site yöneticilerinin istek ve taleplerini dinledi. Notlar alan Başkan Kurt, Ihlamurkent Mahallesinde hayata geçirdikleri çalışmaları anlatarak “Sizin rahat edebilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ihlamurkent Mahalle Muhtarı Birsen Canbaz’ın da katıldığı iftar yemeğinde, Başkan Kurt’a Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Emre Genç eşlik etti. Yemekten sonra konuşan Başkan Kurt, komşuluk ilişkisine dikkat çekti. Şehirlerde komşuluk ilişkilerinin bozulduğunu ifade eden Başkan Kurt, “Yeni yapılan yerlerde, sitelerde, apartmanlarda bir birbirimizle kaynaşmalıyız, tanışmalıyız. Dostluk ve dayanışma ilişkileri mahalleli olmanın en önemli özelliği” dedi. Odunpazarı Belediyesinin halk merkezleri başta olmak üzere diğer birimleri ile mahallelere hizmet ettiğini belirten Başkan Kurt, Ihlamurkent Mahallesi sakinlerinin her türlü istek, şikâyet ve talebini Hüsamettin Cindoruk Halk Merkezi aracılığı ile Odunpazarı Belediyesi’ne iletebileceğini vurguladı. Ihlamurkent Mahallesinde yaşayan kadınlardan Hüsamettin Cindoruk Halk Merkezindeki atölyelere katılmalarını isteyen Başkan Kurt, “Ihlamurkent Mahallesine spor kompleksi yaptık. Gençlerimiz, öğrencilerimiz buradan faydalanabilir. Sizin rahat edebilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.