Tepebaşı Kaymakamı Mustafa Yılmaz Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)  Eskişehir Şubesine iade-i ziyarette bulundu.

Tepebaşı Kaymakamı Mustafa Yılmaz’ ın Derneğimizi ziyaretlerinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Cevheri 50 dolar, işlediğinde 193 bin dolar   Cevheri 50 dolar, işlediğinde 193 bin dolar  

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Duman ve Yönetimini ziyaret eden Tepebaşı Kaymakamı Mustafa Yılmaz, Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.  MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyelerinin, göreve başlamam dolayısıyla geçenlerde tarafıma gerçekleştirdikleri ziyaretten büyük mutluluk duydum, ben de iade-i ziyarette bulundum. Şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman “Daha önce İçişleri Bakanlığı’ nda önemli ve başarılı çalışmalarda bulunan Sayın Mustafa Yılmaz’ ı derneğimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Sayın Yılmaz’ ın, şehrimizde de başarılı çalışmalarının devam edeceğine inancımız tamdır. Şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Bu nazik ziyaretinden dolayı Sayın Yılmaz’ a teşekkür ederek  çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.