Türkiye Kamu Sen 30’uncu yılını Eskişehir temsilciliği olarak Çifteler Belediyesi’nin ev sahipliğinde Sakaryabaşı’nda 1200 üyenin katılımıyla kutladı.

Sendika üyelerinin yoğun katılım gösterdiği piknikte konuşan Kamu Sen Eskişehir Temsilcisi Alp Arslan, şunları söyledi: “Türkiye Kamu-Sen hareketinin hiç sönmeyen bir ruh, şevk ve heyecanla ayakta tutan ve kamu çalışanlarının gelecek ümidi olarak sendikal sahada karşılığını her zaman bulmasını isteyen, gerçek idealist, dava insanlarının açtığı bu kutlu yolda bu görev ve sorumluluğun gereğini her daim büyük bir onurla yapacak ve Türkiye Kamu- Sen 'in kuruluş ilkelerinin ışığında yolumuza devam edeceğiz. Bu mücadelede sizinle aynı yolda yürümek, mücadele etmek kişisel varlığımın en büyük onurudur.”

SEV bağışçı hakları beyannamesi hazırladı SEV bağışçı hakları beyannamesi hazırladı

KAMU ÇALIŞANLARININ SON KALESİ

Kamu Sen’in 30 yıllık şerefli mücadele tarihini, kuvvet ve menfaat karşısında erimeyen haysiyetler yazdığını ifade eden Arslan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kamu çalışanlarını karanlık menfaat borsalarında pazarlamak isteyenlere, kamu çalışanlarının onuru, haysiyeti ve umudunu bir yerlere yamanmak için seferber olanlara bu teşkilat geçit vermeyecektir.  Türkiye Kamu-Sen Sen hareketi, kamu çalışanlarının son kalesidir.”