Yaklaşık bir haftadır Eskişehir’de etkisini gösteren kar yağışıyla mücadele eden ekipleri Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’den sonra Genel Sekreter Ayşe Ünlüce de ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Eskişehir Ormanları Mühendis Adaylarını Ağırladı Eskişehir Ormanları Mühendis Adaylarını Ağırladı

 

Yaklaşık bir haftadır Eskişehir’de etkisini gösteren kar yağışıyla mücadele eden ekipleri Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’den sonra Genel Sekreter Ayşe Ünlüce de ziyaret etti. Çalışanlarla sohbet ederek bilgi alan Ünlüce, yoğun mesai harcayan ekiplere kolaylıklar diledi.

Büyük özveri ile gece gündüz kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipleri, Büyükşehir Belediyesi bürokratları da yalnız bırakmıyor. Personelin büyük emek vererek kapalı yol bırakmadığı Eskişehir’de ekiplere moral desteğini bu kez Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce verdi. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesini ziyaret eden Ayşe Ünlüce merkezde bulunan personelle sohbet etti. Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Kara’nın da kendisine eşik ettiği ziyarette Ayşe Ünlüce, “Kent genelindeki kar yağışında verdiğiniz mücadele için hepinizle gurur duyuyoruz. Eskişehir’de ulaşıma kapalı herhangi bir yol bırakmadınız. Zorlu şartlar altında çalıştınız ve çalışmaya devam ediyorsunuz. Yeni gelecek yağışlar için de belediyemizin tüm hazırlıkları tamam. Aynı özveriyi bundan sonra da göstereceğinizden hiç şüphem yok. Emekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.