MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir yaptığı açıklamada şunları söyledi; “

 "Yunus Emre'nin diyarında Yunusça bir tavır ile "dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik" şiarını esas alarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofrasındaki lokmaya, çorbasındaki tuza, çaylarındaki deme, yüzlerindeki tebessüme vesile olmak için MHP Eskişehir Teşkilatı olarak Ramazan ayının mâneviyatına yakışır bir şekilde hareket ederek erzak kolilerini, alışveriş kartlarını, Ramazan pidelerini ulaştırdık. Onların hayır duaları, yüzlerindeki tebessüm bizim için en büyük mükafat ve mutluluk kaynağıdır.

Bizlere gelen hiçbir talebi geri çevirmeyerek büyük bir hassasiyet ve özen ile erzakları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın manevî huzuru içindeyiz. Bu süreçte hayırları ile destek verip bizi bu anlamlı yardımlaşmaya vesile kılan, erzak kolilerinin ihtiyaç sahiplerine dağıtımında ve organizasyonun her aşamasında bizimle olan gönüllülük esası ile çalışmanın hazzını yaşayıp bu vazifeyi en iyi şekilde ifâ eden, mesai harcayan teşkilatımızın her bir üyesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Gözden kaçırmayın

Cumhuriyet köyü kadınları azmetti hayallerini gerçekleştirdi… Cumhuriyet köyü kadınları azmetti hayallerini gerçekleştirdi…

Var oluş sebebimizin idrakinde olarak gök kubbede hoş bir sadâ bırakmaktır niyetimiz. Bu minvâlde gayret gösterdik, Allah kabul ve makbul etsin inşallah.”