Yaşadığı talihsiz kaza nedeniyle yarışın son virajında motosikleti çalışmayan yarışçı Fatma Baştepe, son yüz metreyi motosikleti iterek tamamladı ve kazaya rağmen yarışı 4’üncü bitirdi. Baştepe, sponsoru Experix Kurumsal Oto Ekspertiz firmasının Sahibi Emre Öztürk’ü ziyaret ederek, desteği için teşekkür etti. 

Sümer Alpagutspor Kardeş Okula yardım etkinliğine destek verdi Sümer Alpagutspor Kardeş Okula yardım etkinliğine destek verdi

İzmir’de düzenlenen R25 Yamaha Kadınlar Kupası’nda yarışa ikinci olarak başlayan Fatma Baştepe, 8 tur boyunca yarışı birinci sürdürdü, başka bir yarışçının kendisine arkadan çarpması sonucunda motosikleti çalışmayan Fatma Baştepe, birinciliği kaçırsa da motosikletini iterek yarışmayı tamamladı ve 4’üncü oldu. Fatma Baştepe’nin R25 Yamaha Kadınlar Kupası’nın 4’üncü yarışında ise bir Türkiye birinciliği bulunuyor… Yarış sonrasında kupayı Experix Kurumsal Oto Ekspertiz firması Sahibi Emre Öztürk’e hediye eden Baştepe, “Emre bey çok iyi bir insan, bana sponsor olarak bu sporu yaparken hem motosikletin bakımı, hem de maddi olarak çok destek oldular. Böyle talihsiz bir olay yaşamama karşın, benim için güzel bir deneyimdi. Bundan sonra da bu sporu yapmaya devam edeceğim” dedi.
Sporcuları Fatma Baştepe’nin kendilerini ziyaret ederek kupayı hatıra olarak bırakmasından mutluluk duyduklarını ifade eden Öztürk, “Motosiklet yarışçımız Fatma Baştepe’ye bu güzel hediyesi için teşekkür ediyoruz. Kendisini desteklemeye her zaman devam edeceğiz.” diye konuştu.

WhatsApp Image 2022-11-09 at 15.37.53 (1)WhatsApp Image 2022-11-09 at 15.37.53