Zephyrion Pharma markalı ürünlerin ülkemizde ve birçok ülkede satış ve pazarlamasını yapmakta ve hijyen ve dezenfeksiyon ile ilgili eğitim ve bilimsel araştırma desteği sağlamaktadır.


Zephyrion Pharma markası 5 yılı aşkın süredir sağladığı bilgi birikimi ve tecrübesini en başta da sağlık sektörü olmak üzere, toplumun hijyene gereksinim duyuma her noktası ile paylaşarak sektörde hızlı bir şekilde büyüme ve gelişim sağlamıştır. Zephyrion Pharma sitesini ziyaret ederek hizmet alabilirsiniz.

Uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara uygun olan şartlarda, teknolojik temiz odalar, laboratuvarlar, makine ve ekipmanlar ile üretim ve analiz prosesleri yürütülür.
Zephyrion Pharma markalı ürünler;

·        El ve Cilt Antiseptikler

·        Kayganlaştırıcı Jel

·        Medikal Ürünler

·        Yer ve Yüzey Dezenfektanları

·        Tıbbi Cihaz Dezenfektanları, Temizlik ve Bakım Ürünleri

·        Yara Bakım Ürünleri

·        Hijyenik Ürünler

·        Kozmetik Ürünler

·        Gıda Takviyeleri


Ürün grupların ülkemiz içinde ve ülkemizden de birçok ülkeye satış ve pazarlaması yapılmaktadır.
Zephyrion Pharma markası kaliteli ve geniş ürün içeriği ile dünyadaki pazar payını her geçen zaman bilgi birikimi ve tecrübelerini ihraç eder, yeni oluşumlar içinde yol alır.

Zephyrion Pharma’da Kalite Kontrol ve AR-GE, İnovasyon

Dijital Pazarlama ve SEO’da Hangi Hizmetler Verilmektedir? Dijital Pazarlama ve SEO’da Hangi Hizmetler Verilmektedir?


Üretim proseslerinde kullanılan ambalaj malzemesi, etken olan madde ve destek madde girişten başlayarak belirlenmiş spesifikasyonlara göre testi gerçekleşir. Testler neticesine uygun ürünler üretim sürecine devam ederken, uygunsuz ürünler şartlara uygun olarak iade ya da imhası gerçekleşir.

Zephyrion Pharma, konusunda uzman olan AR-GE ekibine ve kimyasal ve mikrobiyolojik testlerin gerçekleştirilmesi teknolojisinde AR-GE laboratuvarı bulunur. AR-GE’nin ilk hedefi; devamlı olarak değişen pazarı takip etmek, pazara bilimsel veriler ile yön vermek ve müşteri gereksinimlerine yönelik ürünler geliştirmektedir. Zephyrion Pharma sitesinden ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.