Kamuda güvencesiz istihdam yaygınlaştırılacak Kamuda güvencesiz istihdam yaygınlaştırılacak

222 Eskişehir Motosiklet Derneği Başkani Gürkan Güler, sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerden oluşan bir grup oluşturduklarını söyleyerek, "Bu yıl da gururla UluÖnder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün miras bıraktığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tüm dünya çocukları ile birlikte kutlayacağız. Bu kutlamalara, etkinlik ve eğlencelere gelemeyen, ulaşmaya imkanı olmayan çocuklarımıza da biz STK ve GÖNÜLLÜ DOSTLARIMIZLA birlikte kendi imkanlarımız dahilinde ulaşarak bu çocuklarımızın bir şekilde 23 Nisan coşkusunu yaşamalarını  sağlamayı amaçladık. Yaklaşık 5 yıldır özel ve milli günlerde olsun, her türlü ihtiyaç durumunda olsun Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Onkoloji ve Hematoloji Bölümü'nde tedavi gören çocuklarımıza ve ailelerine hep destek vermeye çalıştık. Onkoloji bölümünde de ismimize tahsis edilen bir tedavi odasının bulunması bize ayrıca gurur veriyor. Odunpazarı Kent Konseyi'nden İsmail Kumru, AKUT Derneği, DAK Derneği'nden Arif Necmi Türe, USTAWSLAR, Motoshow Motosiklet Derneği, radyo programcısı Alişya Baba ve bireysel gönüllülerimiz ile bir araya gelerek çocuklarımıza 23 Nisan  için güzel bir program yapmaya karar verdik. Çocuk onkoloji bölümünü süsleyeceğiz. 23 Nisan coşkusunu, heyecanını yaşatmak istiyoruz. 
23 Nisan günü de tüm motosikletçi ve Arama Kurtarma ekiplerimizin araçları ile birlikte hediyelerimizi de yanımıza alarak onkoloji bölümü önünde dev bir kortej oluşturacağız.
Yapacağımız 23 Nisan etkinlik programına tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Tüm çocuklarımızın bayramını şimdiden kutlar vatana millete hayırlı evlatlar olmalarını dilerim." İfadelerini kullandı.

Editör: Mustafa YILDIRIM