CHP Odunpazarı Meclis Üyeliği görevinden istifa ederek, aday adaylığını açıklayan CHP Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Kadir Kodak, Esgazete’yi ziyaret etti.

 “Eskişehir’de doğdum, Eskişehir’de okudum, Eskişehir’de büyüdüm, Eskişehir’de çalışıyorum” diye konuşan Kodak, aday adaylığına ilişkin şunları söyledi. “Benim aday adaylığım Şubat ayında belliydi, bunu kimseden saklamadım. Buna karar verirken de kimseden icazet almadım. Aday adayı olmayı ben istedim ve ben inandım, sonrasında CHP örgütünden de belediye başkanlarımızdan da olumlu dönüşler aldım. Bu zorlu süreç için önce kendim inandım sonra ekibimi inandırdım. İnanç olmadan bu işler olmaz, siyasete meclis üyeliği ile girdim, uzun yıllardır müşavirlik yapıyorum, bugüne kadar Eskişehir’den mali müşavir bir milletvekili olmamış, milletvekili olarak onların sorunlarını da meclise taşıyacağım.”

Araçlarda dikkatsizce kullanılan antifirize dikkat Araçlarda dikkatsizce kullanılan antifirize dikkat

20 kişilik bir ekiple planlı bir şekilde çalıştıklarını anlatan Kodak, bugüne kadar yaptığı ziyaretleri anlatan dosyayı da paylaşarak, “Köylere, ilçelere, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdik. 40 bin kilometre yol kat ettik, 300’e yakın ziyaret gerçekleştirdik. Onları tanıdık, sorunları dinledik ve çözüm önerilerini hazırladık.” şeklinde konuştu.