Zafer Partisi Eskişehir İl Başkanı Bayram Bingöl gündeme ilişkin açıklamasında; Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erdinç Örencik’in aday adaylığını açıklamasının ardından milletvekilliği için aday adaylığı için yeni birçok ismin de aday adaylığı için başvuru yapacağını söyledi. 
Oluşturulacak yeni ittifakla ilgili de soruyu yanıtlayan Bingöl “Görüşmelerimiz devam ediyor, Şubat ayının başı gibi Anıtkabir’de ittifak içinde yer alan tüm partilerin teşkilatlarının olduğu bir lansman ile ittifak açıklanacak.” şeklinde konuştu.  Eskişehir’deki hedeflerinin 2 milletvekili olduğunu ifade eden Bingöl, bu konuda son derece inançlı olduklarını dile getirdi. 
ESNAFA SİFTAH ZARFI
Seçim çalışmalarının sürdüğünü de sözlerine ekleyen Bingöl, “Esnafın dükkanlarına akşamdan siftah zarfı bırakıp, sabah da onları ziyaret ediyoruz, esnafın dileği partimizin mecliste yer alması bu bizim için çok sevindirici” diye konuştu. Semt pazarlarında da çalışma yürüttüklerini aktaran Bingöl, hazırladıkları pazar torbalarını dağıtarak, seçimden sonra bu torbaların daha ucuza doldurulabileceğini taahhüt ettiklerini söyledi.

Editör: Mustafa YILDIRIM