Büyükşehir'den kadrolu işçi maaşlarına yüzde 50 zam Büyükşehir'den kadrolu işçi maaşlarına yüzde 50 zam

Ataşehir moto kurye hizmetimizi tercih ederek tüm gönderilerinizin aynı gün içerisinde alıcı adresine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Kuryelerimiz Ataşehir başta olmak üzere İstanbul’un her yerinde sizlere hizmet vermektedir. Bu sebeple istediğiniz her semte ve mahalleye gönderim yapabilmeniz mümkündür. Gönderim yapmak için yapmanız gereken tek şey firmamızı aramaktır. Ataşehir kurye 'yi arayarak bulunduğunuz konuma kurye çağırabilirsiniz.

Kurye talebinizin ardından adresinize en yakın olan moto kuryemiz, adresinize doğru yola çıkmakta ve en kısa süre içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Bu sayede vakit kaybetmeden tüm gönderilerinizi istediğiniz konuma ulaştırabilirsiniz. 7/24 sizlere hizmet veren firmamız sayesinde dilediğiniz her zaman adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Ataşehir Moto Kurye İmkanları

Moto kurye hizmetimiz birçok imkanı da sizlere sunmaktadır. Bu sebeple dilediğiniz her şekilde paket gönderimi yapabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağladığı hizmet imkanları ise şu şekildedir:

 • Acil moto kurye
 • Hızlı moto kurye
 • Eksperss kurye
 • Gece kurye
 • Şehir içi moto kurye
 • Şehirler arası kurye
 • VİP kurye

Ataşehir’de moto kurye hizmetiyle birlikte sizlere sunduğumuz imkanları tercih edebilirsiniz. Acil olarak teslim edilmesi gereken gönderileriniz için acil moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizi tercih ederek geç saatlerde de olsa adresinize Ataşehir moto kurye çalışanlarını çağırabilirsiniz.

Moto Kurye Hizmet Alanları

Firmamız sizlere sınırsız bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz her semte ve mahalleye gönderim yapabilmeniz mümkündür. Ataşehir’de kurye talep edebileceğiniz mahalleler aşağıdaki gibidir;

 • Atatürk Mahallesi
 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Fetih Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi

Yukarıdaki mahalleler başta olmak üzere Moto kuryelerimiz, Ataşehir’in her mahallesine ve her sokağına ulaşım sağlayabilmektedir. Bu sebeple herhangi bir sorunla ve problemle uğraşmadan bulunduğunuz konuma kurye çağırabilirsiniz. Kuryelerimiz en kısa süre içerisinde adresinize ulaşmakta ve gönderileri sizden teslim almaktadır.

Ataşehir Güvenilir Moto Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin hızlı bir şekilde alıcısına teslim edilmesi kadar güvenilir bir şekilde ulaştırılması da firmamız için önem taşımaktadır. Bu noktada tüm önlemler firmamız ve kuryelerimiz tarafından alınır. Gönderileriniz, kurye teslimatı sırasında paketlenmektedir. Ayrıca tüm paketler, trafik ve benzeri sorunlar ile karşılaşmadan alıcı adresine ulaştırılmaktadır. Bu sebeple paketlerinize bir zarar gelmesi mümkün olmamaktadır. Ayrıca gönderileriniz firmamız güvencesi altındadır. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda sigorta seçenekleri de sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple paketlerinize herhangi bir zarar gelmesi durumunda zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ataşehir 7/24 Moto Kurye Hizmeti

Ataşehir’de bulunmakta olan kuryelerimiz, sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Bu sayede gece ya da gündüz fark etmeksizin adresinize kurye talep edebilmeniz ve gönderim yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca hafta sonlarında da gönderim yapabilme imkanız bulunmaktadır. 7/24 moto kurye hizmetimizi tercih ederek istediğiniz her zaman gönderilerinizi alıcı adresine ulaştırabilirsiniz. Ayrıca gece ya da gündüz fark etmeksizin tüm paketleriniz en hızlı şekilde teslimat adresine ulaştırılmaktadır.