Ayvalı Köylüleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanlık görevine seçilen Mustafa Görgülü ve yönetimi Başkan Tepe’yi makamında ziyaret etti

Ayvalı Köylüleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Görgülü, dernek çalışmaları hakkında Başkan Tepe’ye bilgi verdi. “Köyümüzü ekonomik, sosyal ve kültürel olarak daha ileriye taşımak için dernek çalışmalarına devam ediyoruz. Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe’nin deneyimlerinden faydalanmak ve desteğini almak için kendisini ziyaret ettik. Başkanımız Uğur Tepe ve ekibinin çalışmalarını yakından takip ediyoruz ve başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret ile ilgili Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe;

‘Öncelikle Ayvalı Köylüleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanlığına seçilen Mustafa Görgülü ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyorum. Hemşeri dernekleri kültür ve geleneklerin yeni nesillere aktarılmasında büyük öneme sahip, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Seyitgazi Belediyesi olarak hemşeri dernekleri ile işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri için Ayvalı Köylüleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Görgülü ve yönetimine teşekkür ediyorum.’ dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM