v

Eskişehir’de veteriner hekimleri ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, veteriner hekimlerin sağlık alanının temel ve ayrılmaz parçalarından biri olduğunu söyleyerek, “Veteriner hekimlerimizin sağlık meslek mensubu sayılarak sağlıkta şiddet yasası kapsamına alınması ve özlük haklarının iyileştirilmesi talepleri başta olmak üzere tüm sorunlarının çözümünde yanlarındayız” dedi.

VETERİNER HEKİMLERE ZİYARET

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Veteriner Hekimler Günü kapsamında Eskişehir’de veteriner kliniklerini ziyaret ederek, veteriner hekimlerin gününü kutladı, çalışmaları için teşekkür etti. Çakırözer, “Dünya Veteriner Hekimler Günü’nde Eskişehir’de veteriner hekimlerimizi ziyaret ettik. Eskişehir’imiz başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında aynı dünyayı paylaştığımız can dostlarımızın sağlığı için özveriyle çalışmalarını sürdüren veteriner hekimlerimize teşekkür ederiz” dedi.

“SAĞLIK SINIFINDA SAYILSIN, ÖZLÜK HAKLARI İYİLEŞİTİRİLSİN”

Hatipoğlu’ndan kazada hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı mesajı Hatipoğlu’ndan kazada hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı mesajı

Veteriner hekimlerin sorunlarının çözümü ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi konusunda  Meclis’te konunun takipçisi olacaklarını belirten Çakırözer, “Veteriner hekimlere fiili hizmet zammı verilmesi, veteriner hekimlerin sağlık meslek mensubu sayılarak sağlıkta şiddet yasası kapsamına alınması, emekli veteriner hekimlere ek ödeme yapılması temel taleplerden bazıları.  Veteriner hekimlerimizin sağlıkta şiddet yasası kapsamına alınması ve özlük haklarının iyileştirilmesi talepleri başta olmak üzere tüm sorunlarının çözümünde yanlarındayız. Eskişehir’imiz başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında aynı dünyayı paylaştığımız can dostlarımızın sağlığı için özveriyle çalışmalarını sürdüren veteriner hekimlerimize teşekkür ederiz” dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM